niedziela, 25 września 2016

Nowy rozdział: Nigrum Cor: W pogoni za Historią


Autorka: Kuroneko

- Nie udawaj, fałszywa skromność zupełnie do ciebie nie pasuje - Shen westchnął przeciągle i odstawił filiżankę na lakową tacę. - Podejrzewam, że tylko Huian i może Zu są lepiej doinformowani od ciebie. Nie wspominając o tym, że mało kto chce mieć swojego dilera przeciwko sobie, a jak uda ci się przekonać kogo trzeba, to…
- To w dalszym ciągu i tak nie mamy kogo wypchnąć na stołek. Chcesz losować z worka, czy wróżyć z fusów, kto pociągnie ten grajdołek bez rozpierdolenia go od wewnątrz?
- Przesadzasz. Zawsze jeszcze Sharilov może się zainteresować miejscową posadką jak go dobrze zagadasz. Wiem, że to wredne z mojej strony, ale nie spróbowałbyś go podejść „swoimi sposobami”? W końcu kto go może uwieść, jeśli nie ty - wzrok Shena podążył za gwiżdżącym ptakiem w ogrodzie, byleby tylko mężczyzna nie musiał spojrzeć mi prosto w oczy.
- Na mnie nie licz, szukaj innego głupiego - mruknąłem, przygryzając dolną wargę. - Chyba, że w ramach zamiany za Zu, ale oboje wiemy, że byś go musiał jakimś cudem odstrzelić, żebym miał z nim spokój.
- Znowu? - Shen popatrzył na mnie z niekłamanym zdziwieniem.
- I to ponoć ty przesiadujesz z nim ostatnio całe dnie… Zresztą, nieważne. I tak wątpię, żeby Ruski chciał wrócić na ten kurwidołek i radośnie odrzucić ciepłą posadkę, którą mościł sobie tyle czasu. Może i ma geny słowiańskiego idioty, co to w romantycznym zrywie walczy za idee, ale dostatecznie dobrze się na nie uodpornił. Chociaż… Shen, ufasz mi?
Template by Elmo