sobota, 12 listopada 2016

Nowy rozdział: Written Heart.
Autorka: Dusia.Isabelle zauważyła, że Albus również czuł się nieswojo w jej obecności, bo na jego policzkach pojawiły się lekkie rumieńce oraz głośno przełknął ślinę. Speszył się, kiedy spojrzał w jej orzechowe tęczówki. Dziewczyna zaczęła się więc zastanawiać, czy aby chłopak również poczuł do niej to, co ona do niego? W tym momencie żałowała, że nie potrafiła zobaczyć w myślach Gryfona, jakie uczucie skrywał do Isabelle. Czy uważał ją nadal za swoją przyjaciółkę? A może jednak poczuł coś głębszego? Town przyznała, że ta sytuacja całkowicie wytrącała ją z równowagi. Dlaczego akurat musiało się to przytrafić właśnie mnie? I dlaczego miłość musi być taka skomplikowana?
– Słuchajcie, opuszczam was – wyrwał ją z rozmyśleń głos Albusa. Chłopak odwrócił od niej wzrok, spuszczając głowę w dół, po czym wstał z miejsca. – Widzimy się później – powiedział Gryfon i pospiesznym krokiem opuścił Wielką Salę.
– A temu dokąd tak śpieszno? – zapytała zdezorientowana Rose. – Zaczyna mnie to niepokoić, gdzie to też mój kochany kuzyn tak znika.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Template by Elmo