sobota, 9 lipca 2016

Nowy Rozdział : Secrets from the past
Autorka : Lilith Lilith- A skąd ty możesz wiedzieć, co do mnie pasuje? - zapytała zirytowana. Nie lubiła, gdy ktoś jej cokolwiek narzucał. - Nie znasz mnie, więc się nie wypowiadaj - odwróciła od niego wzrok, obrażona.
- Znam cię lepiej, niż ci się wydaje - nie wiedziała, co ma na to odpowiedzieć. Do tego jej myślenie było nieco ograniczone, przez spożyte trunki.
- Co to ma w ogóle znaczyć? - zapytała w końcu.
- To złota zasada każdego, kto należy do społeczności Slytherinu. Trzeba dobrze znać swojego wroga. Lepiej niż samego siebie - odpowiedział, czym znowu ją zaskoczył, sądziła, że tego nie zrobi.
Jednak nawet ona nie jest nieomylna. - Swoją drogą, to dziwne, że ty tego nie stosujesz - zdziwiłbyś się jak bardzo próbuję cię poznać - pomyślała. - Niby jesteś Gryfonką, ale zdarza ci się myśleć nieszablonowo - nie wiedziała, czy ma uznać to za komplement, czy raczej jakąś niezwykle zmyślną obelgę.
- Czego ty tak właściwie chcesz? - sama nie wiedziała, czy odnosi się do ich obecnej rozmowy, czy do tej z biblioteki. On jednak sam zadecydował.
- Chcę sprawdzić, czy jesteś w stanie go skrzywdzić - powiedział niezwykle zimnym głosem. - Czy poświęcisz go i zakończysz tak, jak planowałaś.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Template by Elmo